RU
14.03.2013, 15:57

Політвидав. Шість книг про Януковича

Видавництво "Фоліо" випустило чергову біографію четвертого президента України - 250-сторінкову книгу Володимира Чередниченка "Віктор Янукович". Цікаво, що деякі біографи президента з цього огляду шлях у літературі починали як сатирики, фантасти і дитячі письменники.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

3/6

"Життя під знаком факторіала

Політвидав. Шість книг про Януковича

", 2010

Автор: Віталій Спажук, "майстер літературно-філософського портрету", творець серії "Милістю Божою". До неї увійшли книги про Володимира Рибака ("Серце, звернене до Донецька" і "Мер милістю Божою"), Анатолія Близнюка ("У полоні мрії"), Тетяну Бахтєєву ("Дончанка дороговказної краси") та інших представників донецької еліти. Зірка Спажука зійшла в 1980-х, коли він почав публікувати в газеті сатиричні опуси. А перша книга про Януковича вийшла в 2004 році і називалася "Істинно творець". "Він принципово ніколи не слідує кон'юнктурі книжкового ринку, зорієнтованого багато в чому на низькопробну розважальну літературу", - писав про Віталія Спажука донецький тижневик "Панорама".

Подробиці: крім "Істинно творця", в книгу увійшла друга частина дилогії - "Від майданів до храмів", а також інавгураційна промова Януковича. 244 сторінки в багатій обкладинці з веселкою, куполами церков і буквами "під золото". Під стать обкладинці і текст в житійній стилістиці ("багатотрудний життєвий шлях четвертого Президента України - це дорога не вгору, а під гору, де він відчував і вітри низинні і вітри вершинні"). Ефект довірливості досягається за рахунок діалогів між автором і героєм, який сипле цитатами від Сенеки до Сергія Радонезького. До чого тут знак факторіала - неважко здогадатися: як стверджує енциклопедія, "факторіал є надзвичайно швидкозростаючою функцією. Він росте швидше, ніж многочлен будь-якого ступеня".

Цитата: "осяяний місячним світлом, Віктор Федорович стояв на краю монастирського плато і задумливо дивився вниз, на покритий біло-блакитним снігом Сіверський Донець. Високий, відмінно складений, красивий чоловік".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне