RU
14.03.2013, 15:57

Політвидав. Шість книг про Януковича

Видавництво "Фоліо" випустило чергову біографію четвертого президента України - 250-сторінкову книгу Володимира Чередниченка "Віктор Янукович". Цікаво, що деякі біографи президента з цього огляду шлях у літературі починали як сатирики, фантасти і дитячі письменники.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

2/6

"Доторкнися до долі

Політвидав. Шість книг про Януковича

", 2004

Автор: Віра Ніколаєва. На слід її біографії та інших праць вийти не вдалося. У зв'язку з чим можна припустити, що під цим псевдонімом ховався колективний розум передвиборного штабу.

Подробиці: у книг Чемериса та Віри Ніколаєвої багато спільного. Обидві з'явилися восени 2004 року. В обох 95 сторінок. Обидві видано в донецькій друкарні "Новий світ" (тій самій, яка пізніше виплатила Віктору Януковичу 16,4 млн.грн. авторського гонорару). Щоправда, тираж брошури "Доторкнися до долі" менше - 800 тисяч проти 1,2 мільйони екземплярів "Загадки". Є відмінності і в стилістиці. На відміну від більш стриманого Чемериса, для Віри Ніколаєвої немає табуйованих образів ("як потужний локомотив увірвався Янукович у застояну київську атмосферу"). Проявляє себе і жіноча спостережливість автора.

Цитата: "Погодьтеся, є в ньому якась сила, перед якою готове схилитися будь-яке жіноче серце. Щось таке потужне, можливо, грубувате, але цим і підкорює. І навіть протокольний костюм і краватка (ця уніформа ділових чоловіків) сидять на ньому якось по-особливому. Йому б джинси і шкіряну куртку. В міцні руки - не портфель, а кермо автомобіля, штурвал літака або поводи гарячого скакуна".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне