RU
14.03.2013, 15:57

Політвидав. Шість книг про Януковича

Видавництво "Фоліо" випустило чергову біографію четвертого президента України - 250-сторінкову книгу Володимира Чередниченка "Віктор Янукович". Цікаво, що деякі біографи президента з цього огляду шлях у літературі починали як сатирики, фантасти і дитячі письменники.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/6

"Загадка Віктора Януковича"

Політвидав. Шість книг про Януковича

, 2004

Автор: Валентин Чемерис - випускник московського Літературного інституту, працював у Спілці письменників України та Адміністрації президента. У літературу прийшов як автор гумористичних збірок, одна з яких називалась "Коли спокушає диявол". Написав кілька десятків історичних романів і повістей, книг для дітей, фантастичних повістей.

Подробиці: брошура про життєвий шлях тодішнього прем'єр-міністра України з'явилася в розпал президентської виборчої кампанії 2004 року. "Загадку
Віктора Януковича" біло-блакитні агітатори роздавали всім бажаючим. Окрасою книги став докладний опис історії судимостей, проти якого не заперечував кандидат у президенти."А він - будь ласка. Пишіть. Як вважаєте за потрібне. Але в рамках об’єктивності. Себто, як було насправді, так і пишіть...", - дивувався герою Чемерис.

Цитата: "Такий він, Віктор Федорович Янукович, народжений у рік Тигра, простий хлопець з донбаської сім’ї (якщо ширше: з типово української)... Такий він є і бути іншим просто не може. Вивів з прориву Донеччину - виведе й Україну. І в цьому криється його феномен (справді феномен нової людини нової доби початку третього тисячоліття від Різдва Христового), а заодно і всі його загадки - якщо вони тільки є, в чому я сумніваюся, адже він увесь відкритий і на виду".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне