UA
15.11.2012, 14:36

Перемогти мільйонера. Чому бізнес програв на виборах у Києві

Столичні кандидати - переможці парламентських перегонів розповіли ЛІГАБізнесІнформ, чому кияни не підтримали бізнесменів, які не шкодували на виборах грошей. Ключова причина перемоги, її фундамент: в Києві репутація латентного висуванця влади перетворює політичну інвестицію в порожню витрату грошей.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

4/4

Ар'єв vs Третьяков

Перемогти мільйонера. Чому бізнес програв на виборах у Києві"Було важко, довелося пройти через зради своїх, тиск чужих, стерпіти бруд, вилитий звідусіль", - поділився своїми враженнями на сторінці в Facebook висуванець від Батьківщини, нардеп і колишній журналіст
Володимир Арв (на фото зліва), який переміг в окрузі N218 відразу двох відомих бізнесменів - Олександра Третьякова (Фокус оцінив його статки в $ 8 млн.) і Льва Парцхаладзе (оцінка Фокуса - $40,3 млн.).

"Кияни підтвердили, що не все в цьому суспільстві вирішують гроші. Сукупно мої конкуренти-мільйонери набрали менше. І не тільки в 218-му окрузі - це можна сказати про всі округи столиці. Мажоритарний Київ відстояв честь України", - зазначив політик.

Округ Ар'єва називали одним із самих непрохідних для опозиції в силу фінансового зверхності конкурентів - самовисуванців і провладних кандидатів. Так, експерти оцінюють вкладення бізнесмена Третьякова в округ в мільйони доларів. Він один з небагатьох кандидатів-мажоритарників, який витратися на рекламу на загальнонаціональних телеканалах. Незважаючи на надзвичайні витрати, Третьяков програв Ар'єву з різницею в 10 тисяч голосів.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне