UA
15.11.2012, 14:36

Перемогти мільйонера. Чому бізнес програв на виборах у Києві

Столичні кандидати - переможці парламентських перегонів розповіли ЛІГАБізнесІнформ, чому кияни не підтримали бізнесменів, які не шкодували на виборах грошей. Ключова причина перемоги, її фундамент: в Києві репутація латентного висуванця влади перетворює політичну інвестицію в порожню витрату грошей.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

3/4

Ярема vs Баленко

Перемогти мільйонера. Чому бізнес програв на виборах у Києві

"Найголовнішою проблемою був адміністративний ресурс, який працював на так званих самовисуванців. Ці люди, погоджені в Адміністрації президента, могли не тільки за свої мільйони купувати виборців, але й користувалися підтримкою влади", - сказав кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ висуванець від Батьківщини, колишній голова ГУ МВС Києва Віталій Ярема (на фото зліва), який переміг в окрузі N212 бізнесмена, голову наглядової ради торговельної мережі Фуршет Ігоря Баленка (Фокус оцінив його статки в $167 млн.).

За словами Яреми, перемогти конкурента йому допомогла чесність у спілкуванні з виборцями. "Я не брав на себе зобов'язань, які не зможу виконати. Конкуренти будували дитячі майданчики, ремонтували під'їзди і займалися іншим підкупом, розраховуючи в парламенті здерти із цих же людей, яким вони сьогодні нібито допомагають, в три рази більше. Кияни це чудово розуміють. Я був гранично відвертим, виступаючи за те, що парламентарій не повинен займатися під'їздами - це компетенція місцевих органів влади. Я говорив про те, що буду робити в парламенті як народний депутат. Результат виборів показав, що кияни поділяють такий підхід. Хоча, звичайно, перемога дісталася непросто і в чому завдяки бренду об'єднаної опозиції та особисто
Юлії Тимошенко", - говорить він.

Відповідаючи на запитання, скільки витратив на передвиборчу кампанію, Ярема назвав суму 1,1 млн.грн. "Це особисті гроші, а також допомога друзів і родичів. Але гроші не вирішували практично нічого, тому що боротися на фінансовому полі з конкурентами не мало сенсу. Ми боролися розумом і ідеєю", - підсумував Ярема.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне