UA
15.11.2012, 14:36

Перемогти мільйонера. Чому бізнес програв на виборах у Києві

Столичні кандидати - переможці парламентських перегонів розповіли ЛІГАБізнесІнформ, чому кияни не підтримали бізнесменів, які не шкодували на виборах грошей. Ключова причина перемоги, її фундамент: в Києві репутація латентного висуванця влади перетворює політичну інвестицію в порожню витрату грошей.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

2/4

Чумак vs Довгий

Перемогти мільйонера. Чому бізнес програв на виборах у Києві

"Боротьба з грошовими мішками може бути складною лише в тому випадку, якщо твій опонент - хороший політик. Боротьба з Довгим була абсолютно не політичною, тому що він не політик, а на одних грошах далеко не заїдеш", - сказав кореспонденту ЛІГАБізнесІнфор кандидат від партії ДАР Віктор Чумак (на фото зліва), який переміг в окрузі N214 екс-секретаря Київської міськради, мільйонера Олеся Довгого (декларація кандидата). Експерти оцінюють передвиборчу кампанію Довгого як одну з найдорожчих в Україні.

"Якщо подивитися на київські вибори в цілому, то видно, що програли ті, хто себе з політикою не асоціював. Переможені були ким завгодно - меценатами, бізнесменами, але тільки не політиками", - додає Чумак. За його словами, багаті кандидати самі себе загнали в пастку. "Виборець не розумів, хто ця людина і що він буде робити в парламенті - в яку фракцію вступить, які законопроекти буде підтримувати. Кіт у мішку виборцю не потрібен", - зазначив ударовец.

 
Свої витрати на кампанію переможець оцінює в 400 тис.грн. "Частково це мої кошти, більша частина - гроші партії, - говорить він. - Намагатися роздати більше, ніж багаті люди, було б порожньою витівкою. Так що ми боролися на політичному полі, боролися за розум виборця, а не за його шлунок".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне