RU
15.11.2012, 14:36

Перемогти мільйонера. Чому бізнес програв на виборах у Києві

Столичні кандидати - переможці парламентських перегонів розповіли ЛІГАБізнесІнформ, чому кияни не підтримали бізнесменів, які не шкодували на виборах грошей. Ключова причина перемоги, її фундамент: в Києві репутація латентного висуванця влади перетворює політичну інвестицію в порожню витрату грошей.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/4

Іллєнко vs Герега

Перемогти мільйонера. Чому бізнес програв на виборах у Києві

"Ми розуміли, що не можемо конкурувати з опонентами у фінансовому плані, тому зробили ставку на пряме спілкування з виборцями - провели близько 300 зустрічей за всю кампанію", - розповів кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ кандидат від Свободи Андрій Іллєнко, який переміг в окрузі N215 секретаря Київради, співвласниця компанії Епіцентр Галину Герегу (журнал Фокус оцінив стан сім'ї Герег в $843 млн.).

"Боротьба була важкою, але досвід, який ми отримали, важко переоцінити", - говорить Іллєнко. Відповідаючи на питання, скільки витрачено на передвиборчу кампанію, переможець гонки зазначив, що сума "не порівнянна з тим, скільки витратила конкурент". "Напевно, за всю кампанію я витратив стільки, скільки мій конкурент за один день", - сказав свободівець, додавши, що точну цифру зможе назвати пізніше - після остаточних підрахунків.

"Київські виборці не продалися. Майбутнім кандидатам слід враховувати, що підкуп у Києві не працює. Люди тут голосують так, як підказує совість. Нехай повільно, але в Україні розвивається політична культура. Провінція, звичайно, поки відстає, але столиця вже показала, що гроші не можуть вирішити все", - пояснює Іллєнко формулу перемоги.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне