RU

"Мене кинули як лоха": інтерв'ю Януковича - за хвилину

06.02.2019, 16:14
Віктор Янукович (фото - скріншот відео)

Головні тези того, що засуджений екс-диктатор прочитав з папірця на "прес-конференції" в Москві

На черговий "прес-конференції" в Москві засуджений за держзраду екс-диктатор Віктор Янукович розповів, як його "кинули" Німеччина, Франція і Польща, відповідав з папірця на питання російських пропагандистів про вибори в Україні і заявив, що "радий бачити без петлі на шиї" українського журналіста. Що він говорив, відповідаючи на питання, які йому не задавали, і ігноруючи задані - коротко.

Найчорніші роки в історії. "Роки після 2014-го я оцінюю як найчорніші в історії незалежної України... Ми побачили процеси, військове протистояння, які призвели до численних жертв... Зараз в Україні влада знаходиться в руках тих людей, які скоювали ці злочини... Такого розгулу вседозволеності в Україні ніколи не було".

Тонка "тканина", людська душа і церква. "Церква завжди була відокремлена від держави... Ніхто з президентів не дозволяв собі втручатися в справи церкви. Все те, що сталося в Українській православній церкві, направлено було на зниження напруженості, а на поділ, на ворожнечу, ненависть... Все це торкнулося дуже тонкої тканини - душі людської... Ті, хто взяв на себе відповідальність, взяв на себе і великий гріх, не можна було цього робити".

Тиск на суд був безпрецедентним. "Вирок (винесений Януковичу у справі про держзраді - ред.) був написаний під диктовку влади, і тиск на суд був безпрецедентним... Це не має нічого спільного із законом... Все побудовано на брехні і на ненависті. Ось так".

Україна - осередок нестабільності. "Потрібно шукати шляхи примирення, проявляти толерантність, терпимість... Україна стала осередком війни і нестабільності, яка поширюється і на територію інших держав - європейських держав, США і, звичайно, Росії".

Про мирну угоду, підписану 21 лютого 2014-го між Януковичем, Віталієм КличкомАрсенієм Яценюком та Олегом Тягнибоком (країни ЄС виступали свідками підписання). "Мене обдурили, зрадили... Або, як кажуть українські політики: мене кинули як лоха... Як можна до цього ставитися? Відповідальність на них (країнах ЄС - ред.) лежить ... І я б хотів, щоб вони мені публічно відповіли, чому я вже багато разів, багато років до них звертаюся і з прес-конференцій, і в письмовій формі - і жодного разу не отримав відповіді від цих країн... Вони ж підписали угоду зі мною".

Ніяких проблем у мене немає. "Я спокійно пересуваюся по території Росії. Більш того, я не перебуваю ні в яких банках даних Інтерполу і можу виїжджати в будь-яку країну. Світу!.. Ніяких проблем у мене немає".

"Цькування" Медведчука. "У президента Порошенка  немає ніяких шансів чесно перемогти на виборах... Не уникнути брудних методів... Всі, хто виступає проти цієї влади з будь-якою критикою... влада шукає інструменти, як на них вплинути... В тому числі, і на Медведчука , і на інших політиків. Той шлях, який обрала українська влада - погано закінчиться... Чув, що створена якась спеціальна група з 12 осіб, яка працює щодо Медведчука, може бути, і щодо мене".

Читайте також: У Путіна стривожилися через кримінальну справу проти Медведчука

Порошенко "все бреше". "Я Петра Порошенка знаю дуже давно або добре... Біда в тому, що він не державник, він бізнесмен, у нього на першому місці особиста вигода і гроші, він все готовий на це проміняти... Методи, якими він користується, дуже витончені... Відмінна риса - це брехня. Він не тільки мені брехав, він постійно брехав усім, це у нього професійна звичка".

Страшно виходити на вулицю. "Якщо замислюєшся, виходити на вулицю - це серйозна проблема... Ось що реально відбулося в Україні".

Нас вигнали з рідної землі. "Фактично нас вигнали з рідної землі .. Але за що? Вигнали людей, які приносили стільки благ державі... Потрібно повертати людей на рідну землю, нехай працюють, відновлюють рідний Донбас".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини