06.02.2019, 16:14

"Мене кинули як лоха": інтерв'ю Януковича - за хвилину

Віктор Янукович (фото - скріншот відео)

Головні тези того, що засуджений екс-диктатор прочитав з папірця на "прес-конференції" в Москві

На черговий "прес-конференції" в Москві засуджений за держзраду екс-диктатор Віктор Янукович розповів, як його "кинули" Німеччина, Франція і Польща, відповідав з папірця на питання російських пропагандистів про вибори в Україні і заявив, що "радий бачити без петлі на шиї" українського журналіста. Що він говорив, відповідаючи на питання, які йому не задавали, і ігноруючи задані - коротко.

Найчорніші роки в історії. "Роки після 2014-го я оцінюю як найчорніші в історії незалежної України... Ми побачили процеси, військове протистояння, які призвели до численних жертв... Зараз в Україні влада знаходиться в руках тих людей, які скоювали ці злочини... Такого розгулу вседозволеності в Україні ніколи не було".

Тонка "тканина", людська душа і церква. "Церква завжди була відокремлена від держави... Ніхто з президентів не дозволяв собі втручатися в справи церкви. Все те, що сталося в Українській православній церкві, направлено було на зниження напруженості, а на поділ, на ворожнечу, ненависть... Все це торкнулося дуже тонкої тканини - душі людської... Ті, хто взяв на себе відповідальність, взяв на себе і великий гріх, не можна було цього робити".

Тиск на суд був безпрецедентним. "Вирок (винесений Януковичу у справі про держзраді - ред.) був написаний під диктовку влади, і тиск на суд був безпрецедентним... Це не має нічого спільного із законом... Все побудовано на брехні і на ненависті. Ось так".

Україна - осередок нестабільності. "Потрібно шукати шляхи примирення, проявляти толерантність, терпимість... Україна стала осередком війни і нестабільності, яка поширюється і на територію інших держав - європейських держав, США і, звичайно, Росії".

Про мирну угоду, підписану 21 лютого 2014-го між Януковичем, Віталієм КличкомАрсенієм Яценюком та Олегом Тягнибоком (країни ЄС виступали свідками підписання). "Мене обдурили, зрадили... Або, як кажуть українські політики: мене кинули як лоха... Як можна до цього ставитися? Відповідальність на них (країнах ЄС - ред.) лежить ... І я б хотів, щоб вони мені публічно відповіли, чому я вже багато разів, багато років до них звертаюся і з прес-конференцій, і в письмовій формі - і жодного разу не отримав відповіді від цих країн... Вони ж підписали угоду зі мною".

Ніяких проблем у мене немає. "Я спокійно пересуваюся по території Росії. Більш того, я не перебуваю ні в яких банках даних Інтерполу і можу виїжджати в будь-яку країну. Світу!.. Ніяких проблем у мене немає".

"Цькування" Медведчука. "У президента Порошенка  немає ніяких шансів чесно перемогти на виборах... Не уникнути брудних методів... Всі, хто виступає проти цієї влади з будь-якою критикою... влада шукає інструменти, як на них вплинути... В тому числі, і на Медведчука , і на інших політиків. Той шлях, який обрала українська влада - погано закінчиться... Чув, що створена якась спеціальна група з 12 осіб, яка працює щодо Медведчука, може бути, і щодо мене".

Читайте також: У Путіна стривожилися через кримінальну справу проти Медведчука

Порошенко "все бреше". "Я Петра Порошенка знаю дуже давно або добре... Біда в тому, що він не державник, він бізнесмен, у нього на першому місці особиста вигода і гроші, він все готовий на це проміняти... Методи, якими він користується, дуже витончені... Відмінна риса - це брехня. Він не тільки мені брехав, він постійно брехав усім, це у нього професійна звичка".

Страшно виходити на вулицю. "Якщо замислюєшся, виходити на вулицю - це серйозна проблема... Ось що реально відбулося в Україні".

Нас вигнали з рідної землі. "Фактично нас вигнали з рідної землі .. Але за що? Вигнали людей, які приносили стільки благ державі... Потрібно повертати людей на рідну землю, нехай працюють, відновлюють рідний Донбас".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Отправить:
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.