RU

Мінус Балога, Порошенко, Волков. У ПР не складається більшість

27.11.2012, 17:19
Мінус Балога, Порошенко, Волков. У ПР не складається більшість - Фото
Єфремов стверджує, що Партія регіонів вже набрала 223 депутати

Регіоналам не вдається підім'яти під себе більшість. Брати Балоги, Петро Порошенко та екс-директор ВР Олександр Волков відмовилися вступати у фракцію

Другий тиждень Партія регіонів б'ється над формуванням більшості в новому парламенті. Поки що безрезультатно. Як уже повідомляло ЛІГАБізнесІнформ, в ПР була прийнята стратегія по залученню максимальної кількості мажоритарників безпосередньо у фракцію, щоб виключити для них можливість самостійної гри. У відповідь новообрані депутати почали масово виїжджати з України. Однак який-неякий урожай карток для голосування ПР до нинішнього моменту все ж вдалося зібрати. Як стверджують джерела ЛІГАБізнесІнформ, близькі до Партії регіонів, чарівності Андрія Петровича Клюєва вже піддалися 33 мажоритарника-самовисуванця.

Враховуючи, що для технологічного голосування без збоїв потрібен запас хоча б у десять карток, виходить, що регіоналам не вистачає мінімум 18 депутатів 

Якщо підходити до питання математично, то, з урахуванням цих 33-х, у фракції ПР збирається 218 чоловік. Тобто, ще принаймні 8 людей не вистачає для формування нестабільної більшості у 226 осіб. Враховуючи, що для технологічного голосування без збоїв потрібен запас хоча б у десять карток, виходить, що регіоналам не вистачає, мінімум, 18 депутатів.

Характерним є і склад майбутніх депутатів, які поки не підписали заяву про входження до ПР. За даними кореспондента
ЛІГАБізнесІнформ, це Віктор Балога та двоє його братів - Павло Балога і Василь Петьовка, Петро Порошенко і "директор парламента" часів Кучми Олександр Волков. А ось Давид Жванія, Володимир Литвин, Сергій Гриневецький, Григорій Калетнік, Ігор Рибаков, Володимир Пилипенко і навіть екс-бютівець Віталій Чудновський вже, за неофіційними даними, погодилися поповнити ряди майбутньої більшості.

З явним недобором депутатів очевидно пов'язана і вчорашня заява глашатая штабних заготовок ПР
Михайла Чечетова. Напередодні він сказав про те, що вступ у фракцію ПР вже погоджено з 40 мажоритарниками. Очевидно, це була спроба, висловлюючись традиційною мовою нинішньої політики, взяти мажоритарників на понт.

Поки ситуація складається для ПР не найкращим чином. Очевидно, що без тушкування опозиції або без залучення комуністів стабільної більшості влада може не отримати. За даними
ЛІГАБізнесІнформ, після звільнення комуніста Ігоря Калетніка з посади глави Митної служби Симоненко припинив переговори з Банковою і виїхав з України. Факт відсутності переговорів з ПР в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ  підтвердив комуніст Кілінкаров.

Детальніше в інтерв'ю з Кілінкаровим: Закон про імпічмент повинен бути 

Аналогічним чином вчинили й деякі небажаючі відразу ж вступати в ПР мажоритарники. З міркувань учасників процесу, з'являться в Україні вони тільки напередодні скликання першої сесії парламенту. Якраз тоді, коли до першого засідання нової Ради Партія регіонів підійде без стійкої більшості, а ціна відсутніх голосів істотно виросте.

Досьє на Партію регіонів

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини