RU
27.05.2013, 10:59

Люди тижня: Вадик "Румун", Богословська, Девід Карп, Бред Пітт

Громадянин спортивної зовнішності Вадим Тітушко, футболіст "Баварії" Ар'єн Роббен, творець Tumblr Девід Карп, депутат Інна Богословська, актер Бред Пітт, прем'єр Дмитро Медведєв, екс-прем'єр Вано Мерабішвілі, канцлер Ангела Меркель, генсек Леонід Брежнєв. Хто на минулому тижні змусив радіти, дивуватися, обурюватися, згадувати - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/9

Хто:

Люди тижня: Вадик "Румун", Богословська, Девід Карп, Бред Пітт

Вадим Тітушко на прізвисько Румун, який брав участь у побитті журналістки Ольги Сніцарчук і фотографа Влада Соделя на мітингах 18 травня в Києві.

Чому: став ілюстрацією "ефекту метелика", який свідчить - метелик, що змахує крилами в Айові, може викликати повінь в Індонезії. Стосовно Тітушка це виглядає так: один житель Білої Церкви у спортивному костюмі Adidas може змусити главу МВС
Віталія Захарченка звітувати в парламенті, викликати занепокоєння Єврокомісії в Брюсселі і стати причиною публічних розбірок прем'єра Миколи Азарова з акредитованими в Кабміні журналістами.

Подробиці: у відеозверненні, яке з'явилося в мережі напередодні затримання Вадима Тітушка (фото - Влад Содель), цей громадянин спортивної зовнішності заявив, що був найнятий опозицією, щоб "дивитися за порядком". "Що стосується жінки, то вона махала переді мною телефоном, знімала, а я людина непублічна і попросив не знімати", - пояснив свою агресивність Тітушко. Він був затриманий, проте незабаром випущений під заставу Шевченківським судом Києва. На засіданні Кабміну під час виступу Азарова журналісти провели акцію протесту. Вони повернулись до прем'єра спинами, на яких були прикріплені таблички: "Сьогодні журналістка, завтра твоя дружина, сестра, дочка. Дійте". Спочатку прем'єр зажадав позбавити акредитації учасників акції. Проте потім змінив гнів на милість, і навіть розповів, що сам "колись взагалі починав свого часу і підробляв, грубо кажучи, журналістикою".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.