15.04.2013, 09:58

Люди тижня: репер PSY, Шустер і Ляшко, Femen і Путін, ворог США

Конфуз у  Савіка Шустера, активістки FEMEN в Німеччині, новий кліп репера PSY, танцюрист Денис Матвієнко та скандал в Нацопері, Єлизавета Жарікова та фекальний терор, померла Маргарет Тетчер, співачка Бейонсе стала ворогом номер один, режисер Георгій Данелія зняв "Ку! Кін-дза-дза", депутати Держдуми борються з матом. Хто на цьому тижні змусив радіти, дивуватися, обурюватися, згадувати - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

9/9

Хто:

Люди тижня: репер PSY, Шустер і Ляшко, Femen і Путін, ворог США

депутати Державної думи Росії.

Чому: проголосували за закон, який забороняє мат в літературі, кіно, теле- і радіопередачах, а також на масових заходах.

Подробиці: законодавці продовжили боротьбу з російським матом. На цей раз вони взялися викорінювати нецензурну лексику в мистецтві. Прийнятий у першому читанні закон вдарить рублем по майстрам художнього слова: порушили заборону громадяни будуть оштрафовані на 2-2,5 тисячі рублів, посадові особи - на 4-5 тисяч, а юридичні - на 40-50. До другого читання депутати роз'яснять, в яких випадках можна вважати, що мат використаний для реалізації авторського задуму. Володимир Путін також підписав закон про заборону нецензурної лексики в засобах масової інформації. Головна обговорювана колізія - де можна побачити у друкованому вигляді списку заборонених слів та висловів. Між тим, боротьба за чистоту російської мови триває не тільки на законодавчому рівні. Минулого тижня члени Спілки письменників Росії оприлюднили заяву, де обурилися тим, що текст Тотального диктанту доручили написати Діні Рубіній - письменниці, яка емігрувала в 1990-му з Радянського Союзу до Ізраїлю. На думку письменників, "матюклива" Рубіна позбавлена ​​"глибоких кореневих коренів російської мови".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги: FEMEN
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне