15.04.2013, 09:58

Люди тижня: репер PSY, Шустер і Ляшко, Femen і Путін, ворог США

Конфуз у  Савіка Шустера, активістки FEMEN в Німеччині, новий кліп репера PSY, танцюрист Денис Матвієнко та скандал в Нацопері, Єлизавета Жарікова та фекальний терор, померла Маргарет Тетчер, співачка Бейонсе стала ворогом номер один, режисер Георгій Данелія зняв "Ку! Кін-дза-дза", депутати Держдуми борються з матом. Хто на цьому тижні змусив радіти, дивуватися, обурюватися, згадувати - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

5/9

Хто:

Люди тижня: репер PSY, Шустер і Ляшко, Femen і Путін, ворог США

Денис Матвієнко, володар Гран-прі чотирьох міжнародних конкурсів.

Чому: був зміщений з посади керівника балетної трупи Національної опери України. Завдяки цьому скандалу про існування українського балету дізналися навіть ті, хто не відрізняє па-де-де від па-де-труа.

Подробиці: скандал в опері розвивався за законами театру абсурду. Після того як Денис Матвієнко заявив, що його змістили з посади, на сайті Національної опери з'явилося офіційне спростування. Воно проголошувало, що танцюриста не могли змістити з посади художнього керівника, оскільки він її ніколи не займав. За словами Матвієнка, він виконував обов'язки художнього керівника з листопада 2011 року - на прохання тодішнього міністра культури Михайла Кулиняка. "Впродовж цього часу я проводив гастролі, підписував репертуари і заяви, не маючи на те підстав, - здивувався Денис. На вакантну, як з'ясувалося, посаду призначена Аніко Рехвіашвілі. Повертатися в Національну оперу Матвієнко не має наміру: "Не буду приховувати: те, що я тут заробляю за місяць - мені досить зробити хоча б один крок в Росію, і я вже отримаю ці гроші". (Фото - matvyenko.com)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги: FEMEN
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне