15.04.2013, 09:58

Люди тижня: репер PSY, Шустер і Ляшко, Femen і Путін, ворог США

Конфуз у  Савіка Шустера, активістки FEMEN в Німеччині, новий кліп репера PSY, танцюрист Денис Матвієнко та скандал в Нацопері, Єлизавета Жарікова та фекальний терор, померла Маргарет Тетчер, співачка Бейонсе стала ворогом номер один, режисер Георгій Данелія зняв "Ку! Кін-дза-дза", депутати Держдуми борються з матом. Хто на цьому тижні змусив радіти, дивуватися, обурюватися, згадувати - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

3/9

Хто:

Люди тижня: репер PSY, Шустер і Ляшко, Femen і Путін, ворог США

активістки Femen.

Чому: зуміли викликати живі емоції на обличчі Путіна, влаштувавши перформанс з роздяганням на відкритті міжнародної промислової виставки в Ганновері.

Подробиці: учасниці акції прорвали охорону і впритул наблизилися до президента Росії Володимира Путіна і канцлера Німеччини Ангели Меркель. Судячи з репортажних знімків, єдиним, кому доставило задоволення порушення протоколу, був російський президент. На це натякають його вираз обличчя і підняті вгору великі пальці обох рук. У такому разі незрозуміло, чому президента позбавляли задоволення спілкування з Femen раніше. Наприклад, під час минулорічних президентських виборів в Росії учасниці групи були затримані на виборчій дільниці, де голосував Путін.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги: FEMEN
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне