RU
22.07.2013, 09:55

Люди тижня: Овчаренко, Навальний, Леоненко, Дауні-мол, Pussy Riot

В'ячеслав Овчаренко обраний головою Конституційного суду України, Олексій Навальний отримав п'ять років колонії, Віктор Леоненко рубав правду, Роберт Дауні-молодший названий найбагатшим актором Голлівуду, Кім Чен Ин говорить і показує, учасниці Pussy Riot випустили новий кліп, Кріс Рейнолдс ненадовго став квадрілліонером. Хто на минулому тижні змусив радіти, обурюватися, згадувати - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/7

Хто:

Люди тижня: Овчаренко, Навальний, Леоненко, Дауні-мол, Pussy Riot

В'ячеслав Овчаренко, земляк президента Януковича, який пройшов шлях від начальника дільниці Єнакіївського телеграфу і юрисконсульта авторемонтного заводу до судді Конституційного суду.

Чому: обраний головою Конституційного суду України.

Подробиці: кандидатуру Овчаренка вніс суддя КСУ Михайло Колос. Поряд з іншими достоїнствами претендента він зазначив, що претендент - "людина великої душі, щедрості, мудрості і шляхетності, а в минулому - військовий офіцер". Крім перерахованого, Овчаренко володіє (згідно декларації) трактором, трьома автомобілями, сім'ю мотоциклами, в тому числі Harley Davidson 2011 випуску, двома будинками, квартирою і парою гаражів. Саме Овчаренко за Конституцією повинен буде привести до присяги президента України після виборів 2015 року

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне