20.05.2013, 10:38

Люди тижня: мітингувальники у Києві, Кириченко, Джолі, Гейтс

Свідок Петро Кириченко, співачка Еммілі де Форест, актриса Анжеліна Джолі, мільярдер Білл Гейтс, діджей Йоган Макдермотт, король Бельгії Альберт II, шпигун Райан Крістофер Фогл, космонавт Павло Виноградов. Хто минулого тижня змусив радіти, дивуватися, обурюватися, згадувати - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

2/9

Люди тижня: мітингувальники у Києві, Кириченко, Джолі, Гейтс

Хто: Петро Кириченко, головний свідок обвинувачення у справі про вбивство Євгена Щербаня.

Чому: бізнес-партнер колишнього прем'єра Павла Лазаренка дав свідчення, які, на думку прокурорів, доводять причетність Юлії Тимошенко до вбивства Щербаня.

Подробиці: допит проходив в режимі відеоконференції - свідок дав покази, перебуваючи в будівлі консульства України в Сан-Франциско, а судді, обвинувачі та захисники Тимошенко - в Апеляційному суді Києва. Відповідаючи на запитання прокурора про замовників вбивства, Кириченко розповів, що зі слів кримінального авторитета Олександра Мільченка знає про причетність двох екс-прем'єрів до злочину. "Мені відомо, що замовниками були Лазаренко і Тимошенко. Відомо мені це від Мільченка", - заявив свідок. Сторону обвинувачення свідчення Кириченка повністю задовольнили. "По-моєму, вже більш неоднозначні свідчення важко придумати", - обмовився після допиту прокурор Олег Пушкар.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне