RU
20.05.2013, 10:38

Люди тижня: мітингувальники у Києві, Кириченко, Джолі, Гейтс

Свідок Петро Кириченко, співачка Еммілі де Форест, актриса Анжеліна Джолі, мільярдер Білл Гейтс, діджей Йоган Макдермотт, король Бельгії Альберт II, шпигун Райан Крістофер Фогл, космонавт Павло Виноградов. Хто минулого тижня змусив радіти, дивуватися, обурюватися, згадувати - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/9

Хто:

Люди тижня: мітингувальники у Києві, Кириченко, Джолі, Гейтс

мітингувальники у Києві.

Чому: на 18 травня припав пік громадянської активності населення - свою громадянську позицію в небезпечній близькості один від одного демонстрували колони прихильників опозиції, антифашисти під прапорами Партії регіонів, учасники святкування Дня Європи в Києві, а також борці за права і свободи ЛГБТ.

Подробиці: організатори акцій "Вставай, Україно!" і "В Європу - без фашистів!" вибрали формат маршів. Колони пересувалися за узгодженими з владою маршрутами, проте одного разу мало не перетнулися. Хвіст колони опозиціонерів ще був на Хрещатику, коли на Європейську площу вступили регіонали-антифашисти. З урахуванням того, що ті й інші недолюблюють один одного і підозріло ставляться до представників ЛГБТ, ситуація була вкрай напруженою. Після всіх переміщень антифашисти мітингували на Європейській площі, а прихильники опозиції - на Софійській. Всупереч очікуванням, лідери опозиційних партій так і не назвали ім'я єдиного кандидата на виборах мера столиці. Однак пообіцяли спільними зусиллями перемогти "режим Сім'ї" на президентських виборах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне