RU
23.09.2013, 10:15

Люди тижня: міністри, Мельник, екзорцист зі США і Бред Пітт

Перший віце-прем'єр України Сергій Арбузов та інші члени уряду увійшли в політраду Партії регіонів, опальний екс-ректор Петро Мельник знайшовся в Каліфорнії, колишній військовий застрелив 12 людей у ​​Вашингтоні, регбіст поставив "ріжки" прем'єру Великобританії, голлівудський актор Бред Пітт мимоволі став учасником весілля. Хто на минулому тижні змусив радіти, обурюватися, згадувати - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

3/9

Хто:

Люди тижня: міністри, Мельник, екзорцист зі США і Бред Пітт
опальний екс-ректор податкового університету Петро Мельник.

Чому: після безуспішних пошуків Мельника, підозрюваного в отриманні хабарів, знайшли в Каліфорнії, куди він в'їхав за паспортом однієї з прибалтійських країн

Подробиці: колишній народний депутат, екс-ректор Мельник ховається в Каліфорнії, повідомили в Генеральній прокуратурі України у відповідь на запит народного депутата від Батьківщини Геннадія Москаля.

У відповіді ГПУ сказано, що Мельник знаходиться в місті Сан-Маркос в Каліфорнії. "Генпрокуратура України направила до США запит про надання правової допомоги у кримінальному провадженні, відкритому щодо екс-ректора", - сказано в повідомленні.

"До відповіді Генпрокуратури додам одну суттєву деталь. Мельник виїхав до США як громадянин не України, а однією з прибалтійських країн, маючи на руках паспорт цієї країни. Тому писати про правову допомогу з екстрадиції сьогодні може тільки та прибалтійська країна, громадянином якої він в'їхав у США. Про повернення Мельника в Україну не може бути й мови, тому він втрачений для українського правосуддя назавжди", - зазначив Москаль.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.