14.10.2013, 10:11

Люди тижня: Ломаченко, Азаров, Кілпатрик і мільйонери з Росії

Українець Ломаченко вдало дебютував на профі-рингу, прем'єр Азаров пообіцяв відмовитися від російського газу, депутати Сергієнко та Павелко виключені з фракції Батьківщина за зраду, російські мільйонери пропили в лондонському клубі 130 тис. фунтів стерлінгів, 45-річний американець став зіркою соцмереж, американка пожертвувала школі $100 млн., житель Німеччини забув наречену на заправці, колишній мер Детройта засуджений до 28 років в'язниці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

9/9

Хто:

Люди тижня: Ломаченко, Азаров, Кілпатрик і мільйонери з Росії
колишній мер Детройта Кваме Кілпатрик

Чому:  засуджений до 28 років в'язниці: будучи на посаді мера, щорічно витрачав на $840 тис. більше, ніж дозволяла його зарплата, і подорожував на приватних літаках.

Подробиці: "Люди в Детройті знаходяться в тяжкому становищі . Велика частка провини за це лежить на мені", - зізнався екс-градоначальник після оголошення вироку. Раніше суд присяжних визнав 43-річного Кілпатрика винним в рекеті, шахрайстві, хабарництві та ухилянні від сплати податків. За словами прокурорів, Детройт відчайдушно потребував сильного керівника, який допоміг би впоратися з важким фінансовим становищем , бідністю і злочинністю, а замість цього одержав градоначальника, який гнався за наживою, використовуючи своє службове становище.

Кілпатрик зайняв пост мера Детройта в 2001 році. Тоді багато хто сподівався, що молодий темношкірий політик, який вважався висхідною зіркою Демократичної , зможе поправити катастрофічне становище справ в економіці міста. Однак він не виправдав сподівання народу: використовував своє службове положення не на благо Детройта, а з метою власного збагачення.

Кілпатрик пішов у відставку в 2008 році після того, як одна з місцевих газет викрила його таємний любовний зв'язок з підлеглою. Спочатку екс-мер всі звинувачення відкидав, проте потім зізнався в дачі неправдивих свідчень і повинен був виплатити місту $1 млн. як відшкодування збитку. Кілпатрик заявив, що не має необхідних коштів. Коли з'ясувалося, що це не так, йому довелося провести 14 місяців у в'язниці.

Влітку 2013 року місто Детройт подало до суду заяву про банкрутство. Якщо вона буде схвалена, американська автомобільна столиця стане найбільшим містом-банкрутом в історії США . Бюджетний дефіцит міста складає бі
льше $380 млн., а загальний борг оцінюється в суму від $17-20 млрд.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне