14.10.2013, 10:11

Люди тижня: Ломаченко, Азаров, Кілпатрик і мільйонери з Росії

Українець Ломаченко вдало дебютував на профі-рингу, прем'єр Азаров пообіцяв відмовитися від російського газу, депутати Сергієнко та Павелко виключені з фракції Батьківщина за зраду, російські мільйонери пропили в лондонському клубі 130 тис. фунтів стерлінгів, 45-річний американець став зіркою соцмереж, американка пожертвувала школі $100 млн., житель Німеччини забув наречену на заправці, колишній мер Детройта засуджений до 28 років в'язниці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

5/9

Хто:

Люди тижня: Ломаченко, Азаров, Кілпатрик і мільйонери з Росії
45-річний американець Кріс Кокс.

Чому: став зіркою соцмереж - поки влада США не може домовитися про бюджет, американець взяв на себе роботу державних служб.

Подробиці: влада США другий тиждень не може домовитися про бюджет на новий фінансовий рік, що почався 1 жовтня. Через це багато держслужбовців, які не виконують, на думку американського уряду, життєво важливих для країни функцій, були відправлені в неоплачувану відпустку. Влада подумує про компенсації, але поки це питання ще розглядається. Тим часом простий американець з Південної Кароліни вирішив не чекати, поки демократи порозуміються з республіканцями, і взяв виконання повсякденних державних обов'язків у свої руки.

9 жовтня Кокс прийшов до меморіалу Лінкольна у Вашингтоні з пилкою, газонокосаркою та прапором рідного штату. Закинувши на плече древко з прапором, він заходився прибирати територію навколо меморіалу. Відеозапис з газонокосильщиком з'явився спочатку в Instagram користувача shoefreakdstro, а потім разом з іншими подібними відео розійшлася по інтернету і ЗМІ.

Тим часом вчинок і особистість Кокса продовжують активно обговорювати в соцмережах. Американці вже вирішили, що він суперзірка, а користувачі соціальної мережі Facebook навіть запропонували висунути його до Конгресу. У Twitter Кокса і зовсім готують в президенти.

У соціальних мережах і в коментарях до новин про самотнього газонокосильщика американці щосили захоплюються вчинком Кокса, називають його справжнім патріотом, лайкають повідомлення про нього і створюють на його честь сторінки в різних соціальних мережах. Тим часом, один з користувачів вже написав : "Може, досить аплодувати, а краще взяти граблі і допомогти йому?" Цей пост теж багатьом сподобався.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне