14.10.2013, 10:11

Люди тижня: Ломаченко, Азаров, Кілпатрик і мільйонери з Росії

Українець Ломаченко вдало дебютував на профі-рингу, прем'єр Азаров пообіцяв відмовитися від російського газу, депутати Сергієнко та Павелко виключені з фракції Батьківщина за зраду, російські мільйонери пропили в лондонському клубі 130 тис. фунтів стерлінгів, 45-річний американець став зіркою соцмереж, американка пожертвувала школі $100 млн., житель Німеччини забув наречену на заправці, колишній мер Детройта засуджений до 28 років в'язниці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

4/9

Хто:

Люди тижня: Ломаченко, Азаров, Кілпатрик і мільйонери з Росії
двоє невідомих російських мільйонерів.

Чому: пропили в лондонському клубі Kitsch London 130 тис. фунтів стерлінгів.

Подробиці: чоловіки посперечалися, чий підсумковий рахунок виявиться більше. За словами власників клубу, чоловіки провели у закладі близько трьох годин, постійно замовляючи величезну кількість дорогих алкогольних напоїв. Коли один з них брав кілька пляшок, його суперник замовляв ще більше. У підсумковий рахунок, зокрема, увійшли 84 пляшки шампанського "Дом Періньон" , кожна з яких коштувала 325 фунтів. Очевидці розповіли, що впоратися з замовленою випивкою учасникам спору допомагали багато інших відвідувачів. Проте  до моменту закриття закладу залишалося ще багато непочатих пляшок. 


До кінця вечірки рахунок переможця склав 66779 фунтів стерлінгів, а переможений витратив 64279 фунтів. За словами очевидців, переможець, дізнавшись про результат спору  почав стрибати і "захоплено махати рахунком у повітрі" . Що саме було предметом спору, не повідомляється.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне