14.10.2013, 10:11

Люди тижня: Ломаченко, Азаров, Кілпатрик і мільйонери з Росії

Українець Ломаченко вдало дебютував на профі-рингу, прем'єр Азаров пообіцяв відмовитися від російського газу, депутати Сергієнко та Павелко виключені з фракції Батьківщина за зраду, російські мільйонери пропили в лондонському клубі 130 тис. фунтів стерлінгів, 45-річний американець став зіркою соцмереж, американка пожертвувала школі $100 млн., житель Німеччини забув наречену на заправці, колишній мер Детройта засуджений до 28 років в'язниці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

2/9

Хто:

Люди тижня: Ломаченко, Азаров, Кілпатрик і мільйонери з Росії
прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Чому: пообіцяв відмовитися від російського газу, якщо Кремль не одумається.

Подробиці: за словами прем'єра, у найближчі кілька років Україна може повністю відмовитися від імпорту газу з Росії, якщо чинний газовий договір не буде переглянутий. Азаров зазначив, що діюча ціна на газ змушує Україну скорочувати закупівлі: "При такій ціні ми скорочували і будемо скорочувати, а в перспективі , і це не порожні слова, Україна взагалі відмовиться від закупівель газу за такою ціною".

Азаров додав, що Україна готова доводити в суді абсурдність чинного газового контракту. Але тільки в тому випадку, якщо Газпром подасть на Київ до суду за невиконання договору. "Якщо Росія вважає, що ми чимось його (контракт) порушили, то нехай звертається до суду. І ось там ми будемо доводити, що цей контракт - нонсенс для міжнародного права, що він абсолютно абсурдний", - сказав прем'єр-міністр.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне