RU
07.10.2013, 10:28

Люди тижня: Кличко, Тимошенко, Кузьмін і китайські чиновники

Український боксерський чемпіон Володимир Кличко переміг в Москві росіянина Олександра Повєткіна, екс-прем'єр Юлія Тимошенко може скоро вийти на волю, "головний інквізитор" влади Ренат Кузьмін відправлений на заслання, голови всіх основних українських церков підтримали європейську інтеграцію, міністр закордонних справ Литви заявив про теоретично можливу блокаду Калінінграда, китайські чиновники заборонили туристам колупатися в носі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

9/11

Хто:

Люди тижня: Кличко, Тимошенко, Кузьмін і китайські чиновники
невідомі китайські чиновники.

Почему: заборонили туристам - громадянам Китаю колупатися в носі.

Подробиці: чиновники наказали, що робити цього категорично не можна в громадських місцях, також не можна справляти нужду в басейні і красти з літака рятувальні жилети. Вказівки були опубліковані в путівнику цивілізованого туризму, складеному китайською владою.

У путівнику, серед іншого, містяться рекомендації підтримувати рослинність в носі в підстриженому стані і не колупатися в зубах пальцями. Китайським туристам також рекомендується: не позичати громадські туалети подовгу, не залишати слідів на сидінні унітазу, не пити суп прямо з миски і не плямкати.

У довіднику також є правила поведінки в кожній конкретній країні. Зокрема, строго не рекомендується, перебуваючи в Японії, під час їжі смикати одяг або волосся . А жінкам, подорожуючим по Іспанії, дана порада не з'являтися в громадських місцях без сережок - такі туристки вважаються "практично голими" (чим обгрунтований такий пункт правил, залишається загадкою).

64-сторінковий путівник був складений національною асоціацією туризму. Керівництво з'явилося в результаті того, що в багатьох країнах китайських туристів через їхню поведінку почали сприймати негативно. Віце-прем'єр Держради КНР Ван Ян заявив, що через поведінку окремих громадян за кордоном був "дискредитований образ громадянина КНР".

Уряд Китаю і раніше давав рекомендації з поведінки туристам, проте останнє керівництво розроблено в найдрібніших подробицях. Путівник цивілізованого туризму вже був розкритикований подорожуючими жителями Китаю. 33- річний турист на прізвище Чжан поскаржився, що правил занадто багато і вони дуже "своєрідні".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне