RU
07.10.2013, 10:28

Люди тижня: Кличко, Тимошенко, Кузьмін і китайські чиновники

Український боксерський чемпіон Володимир Кличко переміг в Москві росіянина Олександра Повєткіна, екс-прем'єр Юлія Тимошенко може скоро вийти на волю, "головний інквізитор" влади Ренат Кузьмін відправлений на заслання, голови всіх основних українських церков підтримали європейську інтеграцію, міністр закордонних справ Литви заявив про теоретично можливу блокаду Калінінграда, китайські чиновники заборонили туристам колупатися в носі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

5/11

Хто:

Люди тижня: Кличко, Тимошенко, Кузьмін і китайські чиновники

 президент США Барак Обама.

Чому: оголосив про можливий дефолт США з вини консервативного крила Республіканської партії.

Подробиці: в минулий вівторок федеральна влада закрила ряд другорядних державних установ і відправили співробітників у неоплачувані відпустки в результаті відсутності домовленості щодо законопроекту про бюджет США. У країні закриті для відвідування національні парки і туристичні визначні пам'ятки, не працюють урядові інтернет-ресурси, деякі офіси. В Україні посольство США теж оголосило про те, що скорочує роботу.

Президент США зазначив, що він відмовляється від проведення переговорів по бюджету з республіканцями до тих пір, поки вони не дозволять федеральному уряду відновити роботу і не проголосують за підвищення стелі державного боргу.

Складається ситуація, за словами Обами, його неабияк дратує. Дещо пізніше переговори в Білому домі між Обамою і провідними конгресменами завершилися безрезультатно. У розмові з репортерами після зустрічі спікер палати представників, республіканець Джон Бейнер заявив, що це була хороша розмова, але прогрес виявився незначним.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.