RU
07.10.2013, 10:28

Люди тижня: Кличко, Тимошенко, Кузьмін і китайські чиновники

Український боксерський чемпіон Володимир Кличко переміг в Москві росіянина Олександра Повєткіна, екс-прем'єр Юлія Тимошенко може скоро вийти на волю, "головний інквізитор" влади Ренат Кузьмін відправлений на заслання, голови всіх основних українських церков підтримали європейську інтеграцію, міністр закордонних справ Литви заявив про теоретично можливу блокаду Калінінграда, китайські чиновники заборонили туристам колупатися в носі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

4/11

Хто:

Люди тижня: Кличко, Тимошенко, Кузьмін і китайські чиновники
голови всіх основних українських церков.

Чому: підтримали європейську інтеграцію України і закликали Росію поважати цей вибір.

Подробиці: "Історично так склалося, що з давніх часів український народ був частиною європейського цивілізаційного простору. У взаємозв'язку з Європою, її духовною, культурною, освітньою, правовою традицією будувалася наша громадське та державне життя", - сказано в заяві церков і релігійних організацій до українського народу.

Зараз Україна, підкреслюють представники церков, стоїть перед вибором шляху свого подальшого розвитку. "На нашу думку, майбутнє України природно обумовлено нашими історичними коренями - бути незалежною державою в колі вільних європейських народів ", - йдеться у зверненні.

При цьому голови церков наголошують, що "цей вибір не є і не може вважатися протиставленням України нашому історичному сусідові - Росії". "Її державність, історія та культура теж тісно пов'язані з Європою. Сподіваємося, що російський народ і держава будуть визнавати і поважати право України, як незалежної держави, вибирати свій шлях у майбутнє - так само, як Україна визнає і поважає незалежність і суверенітет Російської Федерації", - сказано у зверненні.

Звернення підписали голова УПЦ МП 
Володимир, голова УПЦ КП Філарет, голова УГКЦ Святослав, голова Всеукраїнського союзу об'єднань євангельських християн-баптистів В'ячеслав Нестерук, старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко, голова комісії з питань відносин між державою і церквою Римо-Католицької церкви в Україні Петро Мальчук, єпископ Української лютеранської церкви В'ячеслав Горпинчук, єпископ Німецької євангелічно-лютеранської церкви України Уланд Шпалінгер, головний рабин Києва та України Об'єднання іудейських релігійних організацій України Яків Дов Блай, а також муфтій Ахмед Тамім, голова Духовного управління мусульман України.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.