RU
07.10.2013, 10:28

Люди тижня: Кличко, Тимошенко, Кузьмін і китайські чиновники

Український боксерський чемпіон Володимир Кличко переміг в Москві росіянина Олександра Повєткіна, екс-прем'єр Юлія Тимошенко може скоро вийти на волю, "головний інквізитор" влади Ренат Кузьмін відправлений на заслання, голови всіх основних українських церков підтримали європейську інтеграцію, міністр закордонних справ Литви заявив про теоретично можливу блокаду Калінінграда, китайські чиновники заборонили туристам колупатися в носі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

2/11

Хто:

Люди тижня: Кличко, Тимошенко, Кузьмін і китайські чиновники
екс-прем'єр України Юлія Тимошенко.

Чому: стала найобговорюванішою темою тижня - головну ув'язнену країни вже найближчим часом можуть відпустити на лікування за кордон.

Подробиці: минулого тижня стало відомо, що моніторингова місія Європарламенту передала Тимошенко пропозицію про виїзд на лікування до Німеччини. Тимошенко пропозицію прийняла. При цьому вона зазначила: "Боролася, борюся і буду боротися за свою повну правову реабілітацію, а також за зняття з мене всіх абсурдних, від А до Я сфальсифікованих звинувачень, за повернення до повноцінного політичного життя".

Пізніше представники моніторингової групи екс-голова Європарламенту Пет Кокс і екс-президент Польщі
Олександр Кваснєвський передали до Адміністрації президента України прохання про помилування екс-прем'єра.

Тепер, вважають оглядачі, вже найближчим часом варто очікувати або помилування екс-прем'єра, або її виїзду на лікування до Німеччини. Як повідомили польські ЗМІ, сьогодні президент Польщі
Броніслав Коморовський зустрінеться з президентом України Віктором Януковичем. Припускають, що розмова двох президентів буде стосуватися подальшої долі Тимошенко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.