RU
07.10.2013, 10:28

Люди тижня: Кличко, Тимошенко, Кузьмін і китайські чиновники

Український боксерський чемпіон Володимир Кличко переміг в Москві росіянина Олександра Повєткіна, екс-прем'єр Юлія Тимошенко може скоро вийти на волю, "головний інквізитор" влади Ренат Кузьмін відправлений на заслання, голови всіх основних українських церков підтримали європейську інтеграцію, міністр закордонних справ Литви заявив про теоретично можливу блокаду Калінінграда, китайські чиновники заборонили туристам колупатися в носі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

11/11

Хто:

Люди тижня: Кличко, Тимошенко, Кузьмін і китайські чиновники
співробітник поліції Великобританії.

Чому: виявив свій клон серед фігурок конструктора Лего.

Подробиці: Роб "Норм" Томас, який служить у поліції вже 27 років, знайшов в конструкторі фігурку чоловічка, схожого на себе. Цікаво, що іграшковий констебль носить такий же табельний номер, що і Роб - 1337. Номер, який носить 48- річний співробітник поліції, перейшов до нього від його відставного колеги. Таке ж поєднання цифр за випадковим збігом було вибрано творцями данського конструктора для колекційної фігурки.

Фігурки Лего, схожі на людей, вперше з'явилися в наборах в 1978 році. Спочатку їх обличчя були жовтого кольору, і вперше природний колір обличчя з'явився у героя набору серії Гаррі Поттер в 2004 році (а чорношкіра фігурка з'явилася роком раніше). З 1998 року колекційні чоловічки почали копіювати образ конкретних персонажів (перша серія з впізнаваними рисами осіб - "Зоряні війни") і навіть реальних людей (Мадонна, Емі Уайнхаус і Стівен Спілберг).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.