RU
28.10.2013, 10:24

Люди тижня: Кличко, Марков, наглядач Анісім і привид

Проросійський екс-депутат Ігор Марков арештований за рішенням суду, лідер партії УДАР Віталій Кличко зопалу вирішив балотуватися в президенти, скандальний російський чиновник Геннадій Онищенко залишив посаду голови Росспоживнагляду, запорізький кримінальний авторитет Анісім затриманий міліцією, самопроголошений король Німеччини Петер Фітцек потрапив під суд. Хто на минулому тижні змусив радіти, обурюватися, згадувати - в огляді ЛІГАБізнесІнформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/9

Хто:

Люди тижня: Кличко, Марков, наглядач Анісім і привид

 проросійський політик Ігор Марков.

Чому: арештований за рішенням суду.

Подробиці: 22 жовтня в Одесі Маркову було вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України - хуліганство, після чого він був затриманий. 23 жовтня Печерський суд Києва постановив взяти Маркова під арешт.

Як
розповів в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ адвокат Маркова  його підзахисному знову згадали події 2007 року, коли в Одесі побили націоналістів. У 2010 році справу закрили, а в 2013 - знову відновили. Сторона Маркова пов'язує арешт з бажанням Віктора Януковича  усунути опонента. Сам Марков, коли на нього надягали наручники, емоцій не стримував: "Я їх загризу зубами, б ... дь, коли вийду, цього, б ... дь, урку".

Колишній мер Одеси Едуард Гурвіц в
інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ назвав Маркова одним з реальних господарів міста, що мають величезний вплив на місцеву міліцію і місцевий бізнес. Його арешт, Гурвіц пов'язав з тим, що Марков перейшов межу у відносинах з центральною владою. "З Ющенком це проходило, а з Януковичем не пройде", - зауважив Гурвіц.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне