RU
19.08.2013, 11:58

Люди тижня: Анісімов, Мамочка Етуш, Мугабе, Столтенберг, Льюїс

Українські легкоатлети здобули золото на ЧС у Москві, норвезький прем'єр-міністр на один день став таксистом, 79-річна рецидивістка повернулася у "справу", але погоріла на гаманці, житель США отримав мільйон через помилку казино, президент Зімбабве запропонував опонентам повіситися, житель Джонстауна в костюмі ніндзя вночі виходив на вулицю, маючи намір стати героєм. Хто на минулому тижні змусив радіти, обурюватися, згадувати - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

5/7

Хто:

Люди тижня: Анісімов, Мамочка Етуш, Мугабе, Столтенберг, Льюїс
бізнесмен Євген Анісімов.

Чому: "смотрящий" по Запоріжжю, як Анісімова називають у ЗМІ, не постраждав під час замаху.

Подробиці: в МВС розповіли, що ввечері 15 серпня біля ресторану "Рибальський стан" у Запоріжжі невідомі обстріляли з автоматів кортеж Анісімова. Однак сам бізнесмен не постраждав.

Міліція знайшла на місці автомати і три спустошених ріжка. Стріляли троє: двоє з одного боку, і ще один - з іншого. У машині бізнесмена нарахували 21 кульовий отвір, кілька куль влучили в автомобіль охорони. При цьому одна з куль, пробивши лобове скло машини Анісімова, розірвала на шматки паперову ікону і застрягла в моніторі навігатора. Саме ця куля могла вбити Анісімова, але йому пощастило.

Бізнесмен про можливих замовників замаху і його причини говорити не хоче. "Не хочу думати, хто це зробив і кому це вигідно. Я вдячний Богу! Не поспішаю робити висновки", - сказав він.

Раніше журналісти телеканалу ТВі у своєму розслідуванні повідомляли, що саме Анісімов є реальною владою в Запорізькій області. Журналісти приписували йому найсильніший вплив на місцевих правоохоронців і політиків

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.