RU
19.08.2013, 11:58

Люди тижня: Анісімов, Мамочка Етуш, Мугабе, Столтенберг, Льюїс

Українські легкоатлети здобули золото на ЧС у Москві, норвезький прем'єр-міністр на один день став таксистом, 79-річна рецидивістка повернулася у "справу", але погоріла на гаманці, житель США отримав мільйон через помилку казино, президент Зімбабве запропонував опонентам повіситися, житель Джонстауна в костюмі ніндзя вночі виходив на вулицю, маючи намір стати героєм. Хто на минулому тижні змусив радіти, обурюватися, згадувати - в огляді ЛІГАБізнесІнформ.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

4/7

Хто:

Люди тижня: Анісімов, Мамочка Етуш, Мугабе, Столтенберг, Льюїс
президент Зімбабве Роберт Мугабе.

Чому: після перемоги на президентських виборах рекомендував своїм опонентам звести рахунки з життям через повішення.

Подробиці: "Ті, хто програли вибори, можуть піти повіситись, якщо хочуть. Навіть якщо вони помруть, собаки не стануть їсти їх м'ясо", - заявив 89-річний президент, виголошуючи промову з нагоди Дня національних героїв, який відзначається в країні 11 серпня.

За офіційними даними, на виборах, які пройшли 31 липня, впевнено переміг Мугабе, який набрав 61% голосів, і його партія, що забезпечила собі дві третини місць в парламенті. Опозиціонер і колишній прем'єр Морган Цвангираї отримав 35% голосів. Мугабе займає пост президента Зімбабве з 31 грудня 1987 року.

Опозиція назвала результати виборів шахрайськими. Лідери опозиції відмовилися від будь-якої співпраці з Мугабе і його прихильниками. Виборчком Зімбабве визнав, що близько 305 тисячам виборців не дозволили проголосувати, а 207 тисячам при голосуванні "надали допомогу"

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне