RU
09.08.2013, 14:57

Хабарні скандали. Хто з українських VIPів попав під слідство

В Україні високопоставлених чиновників ловлять на хабарах рідко. Ще рідше судять, дають термін і відправляють до в'язниці. Редакція ЛІГАБізнесІнформ згадала найгучніші хабарні скандали останніх п'яти років, фігурантами яких стали голова не рядового суду, голови двох центральних органів виконавчої влади, заступник міністра і  зовсім недавно - тричі народний депутат і ректор податкового університету.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

3/5

Повна зайнятість

Хабарні скандали. Хто з українських VIPів попав під слідство

У вересні 2011 року голова Державної служби зайнятості України  Володимир Галицький був затриманий за фактом отримання хабарів в особливо великих розмірах. В рамках проведення слідства правоохоронці нібито знайшли рахунок Галицького в одному з банків Монако, на який чиновник з офіційною зарплатою в 3 тис.грн. встиг перевести мільйон євро. У банківських комірках інших фігурантів цієї ж справи були виявлені цінності на загальну суму близько $7 млн.

Розслідування, яке завершилося в 2012 році, показало, що Галицький отримав 860 тис.грн. за злочинною схемою проведення конкурсів для визначення підприємств, на яких створюються робочі місця. Переможцями оголошувалися і отримували державні кошти лише ті підприємства, які передавали керівнику Держслужби зайнятості в середньому 20% від передбаченого фінансування. Про це повідомила Генпрокуратура на інформаційний запит ЛІГАБізнесІнформ.Тим часом Галицького продовжують утримувати в СІЗО

Варто відзначити, що Галицький потрапив у поле зору правоохоронців через три тижні після 
скандала, спровокованого його дочкою Маргаритою, відомої у вузьких колах як співачка Рі. Керуючи в Монако розкішним Bentley, вона пошкодила відразу чотири суперкара - Aston Martin, Mercedes, Ferrari і Porsche.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.