RU
09.08.2013, 14:57

Хабарні скандали. Хто з українських VIPів попав під слідство

В Україні високопоставлених чиновників ловлять на хабарах рідко. Ще рідше судять, дають термін і відправляють до в'язниці. Редакція ЛІГАБізнесІнформ згадала найгучніші хабарні скандали останніх п'яти років, фігурантами яких стали голова не рядового суду, голови двох центральних органів виконавчої влади, заступник міністра і  зовсім недавно - тричі народний депутат і ректор податкового університету.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

2/5

Доля регулятора

Хабарні скандали. Хто з українських VIPів попав під слідство

Колишній народний депутат-соціаліст, кандидат у президенти України 2004 року і лідер партії Союз лівих сил Василь Волга марно відчував себе в безпеці після того, як підтримав Віктора Януковича другому турі президентських виборів 2010 року.

У березні 2010-го він був призначений на посаду голови Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг. А вже в липні 2011-го Волгу затримали і перепровадили в СІЗО - у зв'язку з підозрою в отриманні хабара в розмірі $500 тис. (за вирішення проблем однієї з кредитних спілок). 24 вересня 2012 року звільнений з посади високопоставлений чиновник був засуджений
до п'яти років позбавлення волі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.