RU
09.08.2013, 14:57

Хабарні скандали. Хто з українських VIPів попав під слідство

В Україні високопоставлених чиновників ловлять на хабарах рідко. Ще рідше судять, дають термін і відправляють до в'язниці. Редакція ЛІГАБізнесІнформ згадала найгучніші хабарні скандали останніх п'яти років, фігурантами яких стали голова не рядового суду, голови двох центральних органів виконавчої влади, заступник міністра і  зовсім недавно - тричі народний депутат і ректор податкового університету.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/5

Посівання доларом

Хабарні скандали. Хто з українських VIPів попав під слідство

Наприкінці 2008 року Генпрокуратура порушила справу проти голови Апеляційного адміністративного суду Львова Ігоря Зварича. У будинку голови суду, в його робочому кабінеті і кабінетах шести його колег співробітники СБУ і ГПУ вилучили $1 млн. і 2 млн.грн. У своє виправдання Зварич заявив, що близько $100 тис. він просто "наколядував". "Є в українців така звичка, ви тільки не смійтеся, посівати новий кабінет: хто копійками, хто гривнею, хто доларом", - виправдовувався Зварич незадовго до арешту під регіт представників ЗМІ.

У вересні 2011-го Оболонський райсуд Києва засудив колишнього голову суду 
до 10  років позбавлення волі. Втім, за даними Сегодня, Зварич непогано влаштувався навіть за гратами: разом з іншими зеками конверти не клеїть, меблі не виробляє, на СТО не працює, зате пише книгу і намагається стежити за змінами в законодавчій сфері - боїться втратити кваліфікацію.

Читайте також: Дійшли до суду: 20 справ 2012 року про найбільші хабарі

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне