24.12.2012, 18:21

Кабмін Януковича: 11 нових осіб уряду

З 20 призначених сьогодні членів нового Кабміну (повний список) 11 не працювали ні в попередньому уряді, ні в більш ранніх. Головний підсумок останніх кадрових рішень - президент Віктор Янукович збільшив в уряді квоту Сім'ї, зберігши при цьому помітний вплив мільярдерів  Ріната Ахметова і Дмитра Фірташа. Ще один висновок - президент забув про ініційовану ним же в 2010-му адміністративну реформу: після призначення міністрів промполітики і культури в новому уряді буде 23 члена, хоча в минулому їх було 18.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

4/11

Петро Лебедєв

Новим міністром оборони став Павло Лебедєв, член Партії регіонів і депутат Верховної Ради останніх трьох скликань. У 2006 році пройшов до парламенту за списком БЮТ, але пізніше перейшов у фракцію Партії регіонів. Деякі спостерігачі не виключають, що він представник Сім'ї.

До парламенту був головою наглядової ради Кременчуцького сталеливарного заводу і Дніпровагонмашу, президентом промислово-інвестиційної групи транспортного машинобудування Інтер Кар Груп.

Випускник Ярославського вищого військово-фінансового училища. По закінченні - з 1984 по 1992 рр. - проходив військову службу у Чернівецькому військовому гарнізоні: на посадах начальника фінансової служби батальйону, полку; замначальника фінансової служби дивізії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне