24.12.2012, 18:21

Кабмін Януковича: 11 нових осіб уряду

З 20 призначених сьогодні членів нового Кабміну (повний список) 11 не працювали ні в попередньому уряді, ні в більш ранніх. Головний підсумок останніх кадрових рішень - президент Віктор Янукович збільшив в уряді квоту Сім'ї, зберігши при цьому помітний вплив мільярдерів  Ріната Ахметова і Дмитра Фірташа. Ще один висновок - президент забув про ініційовану ним же в 2010-му адміністративну реформу: після призначення міністрів промполітики і культури в новому уряді буде 23 члена, хоча в минулому їх було 18.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

11/11

Олена Лукаш

Президент відновив посаду міністра Кабінету міністрів, призначивши на неї свою вже колишню радницю Олену Лукаш. На цій посаді вона буде займатися організацією діяльності уряду. До сьогоднішнього дня Лукаш працювала в Адміністрації президента, була представником голови держави в Конституційному суді. Її чоловік Григорій Ілляшов очолює Службу зовнішньої розвідки.

Крім того, сьогодні президент
Віктор Янукович відновив Міністерство промислової політики, доручивши створити його на базі агентства з управління державними корпоративними правами та майном. Голова Мінпромполітики поки не призначений. Як не призначено і міністр культури (в минулому Кабміні цей пост займав Михайло Кулиняк).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне