RU
24.12.2012, 18:21

Кабмін Януковича: 11 нових осіб уряду

З 20 призначених сьогодні членів нового Кабміну (повний список) 11 не працювали ні в попередньому уряді, ні в більш ранніх. Головний підсумок останніх кадрових рішень - президент Віктор Янукович збільшив в уряді квоту Сім'ї, зберігши при цьому помітний вплив мільярдерів  Ріната Ахметова і Дмитра Фірташа. Ще один висновок - президент забув про ініційовану ним же в 2010-му адміністративну реформу: після призначення міністрів промполітики і культури в новому уряді буде 23 члена, хоча в минулому їх було 18.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/11

Сергій Арбузов


Голові Нацбанку Арбузову

Источник
пророчили високий пост в новому Кабміні - аж до прем'єрського. Мабуть, президент вирішив спочатку дати йому можливість попрактикуватися в кріслі першого віце-прем'єра. Оглядачі кажуть: Арбузов в одному кроці від поста, який поки що займає Микола Азаров.

Источник


Раніше посаду першого віце обіймав представник групи Фірташа
Валерій Хорошковський

Источник, який залишив Кабмін зі скандалом: заявив, що уряд Азарова не реформаторський, і працювати з ним не має наміру.

Арбузов вважається представником нової фінансово-промислової групи з умовною назвою "родина президента". Призначення підтверджує: президент має намір і надалі посилювати роль найближчого оточення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне