RU

Без коментарів: самі красномовні цитати минулого тижня

08.10.2012, 10:40
Без коментарів: самі красномовні цитати минулого тижня - Фото
49bf10b6e20a57aec49926a6d7a860d9.jpg

Янукович і Томенко про вибори, Герман і Бондаренко про наклеп, Суркіс і Сьомін про гроші. Ньюсмейкери тижня сперечаються з опонентами і союзниками

Закон про наклеп

"Законопроект про наклеп не має долі. І не має майбутнього ні сьогодні, ні завтра." (Ганна Герман, керівник управління Адміністрації Президента, 1.10.2012.)

"Ми не гарантійний банк. Ми не будемо давати гарантій. Все залежатиме тільки від ситуації в країні." (Депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко про майбутнє закону про наклеп, 2.10.2012.)

Виборча кампанія

"Для всіх створені однакові умови, і ті порушення, які відбуваються іноді, це фактор, який називається людський фактор, емоції." (Віктор Янукович про виборчий процес, 3.10.2012.)

"На кожному окрузі я знаходив братів, сестер, родичів, я не рахую коханок, тому що вони так міняються, що я не встигаю фіксувати, кого вони представляють." (Микола Томенко про майбутній парламент, 2.10.2012.)

Заборона пропаганди гомосексуалізму

"Я не хотів би йти до Європи через ... ладно, це ефір ... не через ті двері, в які ходять цивілізовані держави." (Депутат-комуніст  Євген Царьков, співавтор законопроекту про заборону пропаганди гомосексуалізму, 3.10.2012.)

"Я закликаю український парламент відкликати проект закону і посилити антидискримінаційні заходи для поліпшення боротьби проти гомофобії." (Комісар з прав людини Ради Європи Нільс Мужнієкс, 6.10.2012.)

Передвиборна реклама

"Мене звати Річард Хейс, і я прибираю сміття у Мітта Ромні. Я знаю, що коли мені буде 55 чи 60 років, моє здоров'я буде підірвано. А Мітту Ромні немає до цього ніякого діла". (Рекламний ролик на підтримку Барака Обами на виборах президента США, 1.10.2012.)

"Я з Каланчака Херсонської області. За Регіони, прошу, не голосуйте. Є завжди вихід. Янукович обіцяв дешевий газ. Віддали той Крим. І газу дешевого немає, і Криму немає. Жити далі не краще, а гірше стає". (Наталія Корокліцька, героїня відео, розміщеного на YouTube, 1.10.2012)

Про телегероїв

"Люди скучили за правдою, скучили за героям, за героїчними образами." (Микола Азаров на зустрічі з активістами громадських організацій ветеранів, 1.10.2012.)

"У кращому випадку покажуть президента, який потискує руку якогось дипломата, прем'єр-міністра, який там п'ять секунд скаже щось." (Микола Азаров на зустрічі з українськими дипломатами, 2.10.2012.)

Чисті руки Іванішвілі

"Я зміг чистими руками в Росії побудувати великий бізнес, жодного разу не порушивши закон." (Лідер  партії Грузинська мрія Бідзіна Іванішвілі, яка еремогла на виборах,1.10.2012)

"Чи можливий в Росії чесний бізнес? Можливий, але це буде вже не бізнес або не Росія". (Письменник Леонід Сторч на радіостанції "Ехо Москви", 30.08.2012)

Компенсація Сьоміну

"Думаю, моя ситуація з київським "Динамо" має вирішитися коректно. Ні в якому разі не може бути приниження російського тренера! Це мій принцип. Який підкріплений юридично." (Екс-тренер київського "Динамо" Юрій Сьомін про претензії до керівництва клубу, 2.10.2012.)

"Якщо Юрій Павлович вважає, що я йому щось винен, - є юристи. Я йому за контрактом, природно, нічого не винен". (Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс про претензії Сьоміна, 30.09.2012.)
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини