RU
19.08.2013, 11:01

Без коментарів: найкрасномовніші цитати минулого тижня

Азаров - про пологи, Тітушко - про силу удару, Москаль і Каськів - про п'янку, диктатор Зімбабве - про демократію. Минулий тиждень в словах і виразах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

5/11

Боротьба за тверезість

"Керівництво Чернівецького університету у відповідь на моє звернення направило копію пояснювальної записки студента Владислава Каськіва, написану ним у грудні 1992 року. Він просить вибачення за організовану в гуртожитку п'янку. Всі спроби Каськіва переконати громадськість, що його виключили з університету з політичних мотивів - звичайне окозамилювання". (Народний депутат
Геннадій Москаль вирішив поцікавитися минулим глави Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владислава Каськіва.)

"У жовтні 1992 року я мав честь очолювати Буковинське студентське братство, яке було численно представлено в Києві під час всім відомої "студентської революції". Геннадій Москаль у той час був першим заступником начальника управління МВС у Чернівецькій області. Тому причина мого відрахування з університету "за пияцтво" була спеціально вигадана і сфабрикована тодішнім секретарем партійної організації за дорученням Москаля".
(Владислав Каськів спростовує інформацію про відчайдушну юність.)
 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне