RU

У нічному клубі побили й обматюкали журналістку, - ICTV видео

19.03.2012, 14:55
848ea114fa81b728ca5c5dd1255585f6.jpg
Напад на знімальну групу журналістів телеканалу в клубі Crystal hall, за словами представників ICTV, закінчився синцями ій вивихами пальців.

Як повідомив ЛІГАБізнесІнформ редактор порталу Факти ICTV Володимир Михайлов, минулої п'ятниці близько півночі двоє репортерів і оператор каналу завершили в Crystal hall зйомки вечірки Ello Party. Після запису інтерв'ю з зірками журналісти попрямували до виходу, однак на шляху став PR-менеджер паблісіті-агентства Secret Service Олександр Кажіян.

За словами репортерів, чоловік в коридорі напав на журналістку Тетяну Третьяк з кулаками і нецензурною лайкою. Головна претензія менеджера зводилася до питань, які дівчина ставила представників шоу-бізнесу під час інтерв'ю (питання нападнику не сподобалися).

Коли на допомогу дівчині прийшли колеги, Кажіян нібито спробував розбити телекамеру, і накинувся з кулаками на другого репортера. Охорона закладу перешкоджала зйомці бійки, закриваючи камеру. Знімальну групу силою виштовхали з клубу, не дозволивши навіть забрати з гардеробу речі. Журналістка відбулася синцями, вивихами пальців і забоєм кисті руки.

У свою чергу в коментарі ЛІГАБізнесІнформ Олександр Кажіян повідомив, що раніше журналістка Тетяна Третьяк зверталася до нього за інтерв'ю з Максом Барських. "Вона сказала, що її цікавить проект Z. Dance і ми обумовили, що інтерв'ю буде стосуватися тільки цієї теми. А на зустрічі зі співаком і режисером Аланом Бадоєвим журналістка порушила домовленість і задавала їм обом некоректні питання", - зазначив Кажіян.

За його словами, він зробив дівчині зауваження й пообіцяв надалі більше не акредитовувати її на організовувані ним заходи. У відповідь нібито почув від журналістки нецензурний вислів. "Тоді я взяв її зап'ястя і спробував вивести з приміщення. Коли мені це вдалося, я покликав охорону і чекав її біля гардеробу", - розповідає PR-менеджер.

Далі до гардеробу підійшли представники знімальної групи, які, як стверджує Кажіян, почали провокувати його на емоційні дії, "тикаючи пальцем в груди й одночасно пропонуючи знімати це на камеру". "Представник ICTV штовхав мене, у відповідь я теж його штовхнув", - пояснює Кажіян.

На переконання менеджера, конфлікт виник на етичному грунті. Журналісти повинні пам'ятати про професійну етику, а свободу слова не сприймати як вседозволеність. Повідомлення про те, що Кажіян бив Третьяк ногами, погрожував, зламав їй палець і лаявся, за його словами, не відповідають дійсності. Менеджер вимагає підтвердити сказане журналісткою відео- або фотодоказами або вибачитися за наклеп.

Відзначимо, Secret Service позиціонує себе як "провідне українське паблісіті-агентство в сфері шоу-бізнесу". На ринку працює з 2006 року. На сайті організації йдеться про її плідну та ефективну співпрацю з журналістами.

Відео: ICTV

Комментарі

Останні новини