RU

У Київраді сталася бійка через питання статусу добровольців видео

01.06.2017, 16:47
Фото: скріншот відео

У Київській міськраді сталася бійка між правоохоронцями та групою людей, які вимагали на місцевому рівні визнати бійців добровольчих батальйонів учасниками АТО в Донбасі. Про це повідомляє Укрінформ.

Спочатку Київрада прийняла за основу рішення, згідно з яким добровольці, які воювали на сході України, зможуть отримати офіційний статус учасника бойових дій.

Після цього депутати від ВО Свобода закликали зал підтримати рішення в цілому, однак проект відправили на доопрацювання. Мер Києва Віталій Кличко запропонував доопрацювати документ і прийняти його на наступному засіданні міськради. 

Після відмови прийняти рішення в цілому кілька людей у камуфляжній формі увірвалися в зал, заблокувавши подальше проведення сесії. У засіданні було оголошено перерву.

Через деякий час люди в камуфляжі погодилися залишити зал Київради, і депутати вирішили повернутися до розгляду прийнятого за основу проекту. Після голосування по ряду правок міськрада прийняла рішення в цілому, дозволивши таким чином добровольцям АТО отримати статус учасника бойових дій.

Прийнятий Київрадою документ, зокрема, передбачає для добровольців рівні з учасниками АТО соціальні права.

30 травня 2017 року у Львові представники правих сил, які вимагали амністії для бійців АТО, зірвали сесію обласної ради, увірвавшись до зали засідань і закидавши приміщення димовими шашками, в результаті чого постраждали кілька людей.

Відео: YouTube / Вечірній Київ

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини