RU

У Києві будівельники зруйнували будинок, де жив Грушевський видео

09.01.2014, 11:38
16a61a37f7130fa3304981b726f7b939.jpg
У Києві будівельники зруйнували будинок на вулиці Саксаганського, 111, в якому проживав перший президент України (1918 р.), історик Михайло Грушевський. За попередніми даними громадських активістів, на місці знесеної будівлі планується нібито побудувати торгово-розважальний центр, повідомляє  5 канал.

"Тримісячний був мораторій на якісь дії, і він закінчився після свят. Або він був до кінця року виданий, я не знаю. І сьогодні роботи знову відновилися. Ще розібрали відсотків десять несучих конструкцій. У забудовника є дозвіл на реконструкцію, але він стверджує, що реконструкція - це тоді, коли залишилося півтора метра фундаменту. Тобто вони цим мотивують і зносять повністю весь будинок ", - заявив один з місцевих жителів.

Місцеві жителі, обурені будівельними роботами, вийшли пікетувати будівництво і викликали міліцію, яка зафіксувала інформацію про інцидент.

Вперше знести двоповерховий будинок забудовники спробували у вересні 2013 року, але після початку протестів всі роботи були припинені на невизначений термін.

Ділянку разом з будовою 19 століття, де проживав Грушевський, Київрада передала у приватну власність у 2007 році.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини