RU

У центрі Києва руйнується елітний будинок видео

01.04.2011, 13:10
a0cf66146bf6c1224f052a4b21f37262.jpg

Через будівництво готелю у центрі Києва почав обвалюватися житловий будинок, який стоїть поруч.

Будинок по вул. Госпітальна, 2 побудували 50 років тому для працівників міськвиконкому і функціонерів київського "Динамо". Квартири у ньому досі вважаються елітними. Але через те, що по сусідству почали забивати палі фундаменту багатоповерхового готелю по стінах житлового будинку пішли тріщини.

За даними Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, будівництво незаконне - забивати палі замовників проекту ніхто не вповноважував, у них є дозвіл тільки на підготовчі роботи.

Нелегальний початок будівельних робіт могли б і не помітити. Будинок затріщав від того, що будівники випадково знесли опорну стіну. Проте інженер компанії-забудовника пояснює це тим, що стіна обвалилася сама.

За словами в.о. глави Інспекції державного архітектурного будівельного контролю Сергія Кучера, за такі дії компанію можуть тільки позбавити ліцензії. "Я майже на 99% впевнений, що проектанта на цей об'єкт ми позбавимо ліцензії", - заявив він.

Проте будівництво все одно буде - готель будують для Євро-2012. Тому роботи поновляться, як тільки відновлять підпорну стіну і знайдуть нових проектувальників.

Ремонт у будинку обіцяють зробити коштами компанії-забудовника.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>

Відео надано "Першим національним"


Комментарі

Останні новини