Фонтанні комплекси на Майдані Незалежності в акваторії Русанівського каналу будуть працювати в режимі світло-музичного шоу

З 27 квітня в Києві після зимової перерви відновлять роботу фонтанні комплекси. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Процес розконсервації проводиться згідно із запланованим графіком робіт", - сказала директор Київводфонд Світлана Козловська.

Як і в попередні роки, фонтанні комплекси Великий і Малий на Майдані Незалежності, а також комплекс фонтанів в акваторії Русанівського каналу, будуть працювати в режимі світло-музичного шоу.

"Найбільш цікавими фонтани виглядають у вечірній час, тому в цьому році графік світло-музичної вистави буде змінюватися відповідно до часу заходу", - зазначила Козловська.

Столичні фонтани працюватимуть з 27 квітня по 30 вересня, по понеділках в роботі фонтанів буде перерва для проведення необхідних технічних робіт. Також на цей рік заплановано капремонт фонтану на вулиці Великій Васильківській, 119/121, побудований близько 30 років тому.

Натисніть, що збільшити:

Відео: Вокруг Света Украина, Andrii Piskovyi, Андрій Яцуляк, Air Dreams Media

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне