RU

Колектив "Київської Русі" каже про рейдерський захват кінотеатру видео

23.08.2013, 12:28
890def2d30868e72af42d5ae77f470d8.jpg
Сьогодні о 08:00 ранку державні виконавці з керівником департаменту культури КМДА Світланою Зоріною, представниками КП Київкінофільм та представниками правоохоронних органів почали проводити опис майна кінотеатру "Київська Русь". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив директор кінотеатру Станіслав Ситник.

"Виконавець розуміє, що майно кінотеатру загальною площею 7200 кв.м за один день описати не вдасться, тому проводить опис вибірково і поспіхом, замінюючи замки на всіх дверях кінотеатру. Працівникам кінотеатру забороняють забрати навіть свої речі", - повідомив він.

Колектив вважає, що те, що відбувається - "типова рейдерська схема захвату комунального майна за допомогою державних структур". "Те рішення суду, про виселення товариства, про яке говорить Світлана Зоріна, з'явилося тільки після пікету співробітниками кінотеатру КМДА, які вимагали від влади припинити проводити рейдерські захвати столичних кінотеатрів", - додав він.

Ситник зазначив, що співробітників кінотеатру "виганяють і б'ють, випилюють замки". "Навколо міліція й "тітушки", людей забирає швидка допомога", - повідомив він. "Що будемо робити - не знаю. Все дуже погано і сподіватися нема на кого", - додав він.

Комментарі

Останні новини