RU

Кличко: Всі повинні сидіти вдома, інакше ніяке закриття метро не допоможе видео

18.03.2020, 16:03
Фото: Киевский метрополитен

Київський мер  Віталій Кличко закликав городян по можливості залишатися вдома: за його словами, міський громадський транспорт поки працює виключно для тих, хто їде на роботу по забезпеченню життєдіяльності столиці. Його звернення опубліковано в Facebook.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Робота транспорту сьогодні мотивована одним - перевозити киян, яким дійсно потрібно їхати на роботу. Це лікарі, працівники продуктових магазинів і підприємств, які не можуть зупинитися, тому що забезпечують життєдіяльність міста. Всі інші повинні залишатися вдома", - підкреслив мер Києва.

Кличко звернувся до Кабміну жорстко зобов'язати керівників установ та підприємств, де немає гострої необхідності в присутності співробітників на роботі, перевести людей на "віддалену" роботу або надати їм відпустки.

Столичний мер закликав уряд забезпечити контроль за виконанням керівниками такого розпорядження: "Інакше ніякі закриття метро та інші обмежувальні заходи ситуації не врятують".

Читайте також: Карантин - це форс-мажор чи ні?

Закриття метро Кличко назвав вимушеним заходом на випередження епідемії: "Ми повинні вжити всіх можливих заходів, щоб вірус не розповзався стрімко. Легковажність і ігнорування - це небезпека створити ситуацію як Італії".

Мер Києва зізнався, що не знає, скільки насправді серед киян інфікованих, так як поки немає симптомів і люди не звернулися до лікарів, це неможливо дізнатися.

Читайте також: У Кличка перерахували маршрути наземного транспорту замість метро: повний список

Комментарі

Останні новини