RU

Кличко показав, як готують метро до виходу з карантину - відео видео

15.05.2020, 13:21
метро, метрополитен

Під час коронавірусного карантину в столичному метро проводять технічні та протиепідемічні роботи, станції готують до відкриття. Про це сьогодні на брифінгу розповів мер Києва Віталій Кличко.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Поки метрополітен не перевозив пасажирів, у ньому тривали всі необхідні роботи з утримання інфраструктури: заміна рейок, шпал, ремонт ескалаторів, вагонів, оновлення вентиляційного обладнання та інше", - сказав він, додавши, що станції Сирець і Лук'янівська також облаштовують для маломобільних громадян.

Кличко запевнив, що в метро регулярно дезінфікують платформи, поїзди, вестибюлі каси. При поновленні роботи "підземки" ці заходи посилять. Також біля кас зробили розмітку, щоб не було скупчень людей.

За словами Кличка, столична влада буде готова відновити роботу метро, ​​як тільки це дозволить уряд.

Він також додав, що поступово збільшується кількість наземного громадського транспорту, щоб після 22 травня він вже працював у звичайному режимі. У той же час мер підкреслив, що правила безпеки в транспорті залишаться колишніми.

"За словами медиків, більше 30% заражень відбуваються в громадському транспорті, коли люди не дотримуються дистанції, не одягають маску і захисні рукавички", - сказав Кличко.

  • 13 травня мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду з проханням відновити з 25 травня роботу столичного метрополітену в звичайному режимі.
  • У той же день головний санлікар Віктор Ляшко попередив, що робота метрополітенів Києва, Харкова і Дніпра може поновитися неодночасно - це буде залежати від епідеміологічної ситуації в містах.
  • 14 травня міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що, якщо Київ буде відповідати критеріям виходу з карантину, то робота метро і громадського транспорту може поновитися з 25 і 22 травня.

Відео - Віталій Кличко/YouTube

Комментарі

Останні новини