Передбачається, що власники цієї картки отримають право на безкоштовний проїзд у транспорті, знижки на продукти харчування й ліки

З 1 травня 2012 року в українській столиці почне діяти соціальна картка киянина. Перші 80 тисяч карток видадуть вже найближчим часом, а до кінця року ними забезпечать 600 тисяч киян пільгових категорій. Передбачається, що власники цієї картки отримають право на безкоштовний проїзд у транспорті, знижки на продукти харчування та ліки. Видавати картки будуть в районних управліннях соцзахисту, вони будуть іменними, тому скористатися ними зможуть тільки їх власники.

Після того, як картку видадуть багатодітним батькам, її зможуть отримати: пенсіонери та інваліди, які не мають права на пільговий проїзд в метрополітені; непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та отримують державну соціальну допомогу; особи, які не мають права на пенсію та інваліди; соціальні працівники.

Поки ж картка дасть право тільки на безкоштовний проїзд у комунальному транспорті та обслуговування в одній з мереж фармацевтичних закладів. Домовленостей з власниками торгових мереж на надання знижок поки немає.

Відео: ICTV
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.