RU

Apocalyptica в Києві виконала гімн України: відео видео

02.12.2015, 10:49
Apocalyptica (фото - EPA)
Фінський метал-гурт Apocalyptica виконав гімн України під час концерту в Києві у вівторок, 1 грудня. Слухачі приєдналися до музикантів і проспівали слова композиції - спочатку під акомпанемент віолончелі, а потім а капела. Шанувальники колективу виклали відеозапис виступу на YouTube.

Apocalyptica відвідала Україну з єдиним концертом в рамках гастрольного туру, присвяченому виходу нового альбому Shadowmaker. Далі група відправиться  в Білорусь (Мінськ, 2 грудня), а потім у Росію (4-12 грудня).

Музиканти Apocalyptica виконують композиції в стилі метал на віолончелях. Більшість їх творів - інструментальні, однак група не раз привертала для спільних записів вокалістів з Slipknot, The Rasmus, HIM і Rammstein. Колектив утворився в 1993 році і зараз включає чотирьох учасників - Ейкку Топпінена, Пертту Ківілааксо, Пааво Льотьйонена і Мікко Сирена. Apocalyptica випустила вісім студійних альбомів, останній - цього року
.

Видео: youtube.com/Василь Мамелін 

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини