RU
13.10.2010, 12:45

Зупинки швидкісного трамвая у Києві прикрасили графіті

Зупинки швидкісного трамвая у Києві прикрасили графітіЗупинки швидкісного трамвая у Києві прикрасили графітіЗупинки швидкісного трамвая у Києві прикрасили графітіЗупинки швидкісного трамвая у Києві прикрасили графітіЗупинки швидкісного трамвая у Києві прикрасили графітіЗупинки швидкісного трамвая у Києві прикрасили графітіЗупинки швидкісного трамвая у Києві прикрасили графіті

Підземні переходи на зупинках швидкісного трамвая "Польова" і "Героїв Севастополя" у Києві художники почали прикрашати художнім розписом - графіті.

Ідея розмалювати зупинки і підземні переходи швидкісного трамвая належить першому заступнику мера Києва Олександру Попову. За його словами, таким чином вдасться вбити відразу двох зайців - і молодь до розвитку столиці залучити, і на ремонті підземних переходів зекономити.

Це експериментальний проект. За словами заступника мера столиці Анатолія Голубченка, якщо ідея сподобається киянам, таких "мальовничих" пішохідних переходів у столиці може стати більше.

Міська влада планувала запустити швидкісний трамвай 14 жовтня. Однак, незважаючи на те, що до запуску фактично залишилося всього два дні, новий транспорту не має готового вигляду.

На зупинках швидкісного в авральному порядку монтують огорожу і встановлюють бетонні конструкції.

Раніше експерти заявляли, що реконструкція швидкісного трамвая проводилася з порушеннями і не радили користуватися ним. Однак столичні чиновники запевняють, що швидкісний трамвай буде абсолютно безпечним видом громадського транспорту. Маршрут пройшов десятки планових випробувань, запевняє А.Голубченко.

Водночас чиновник визнав, що 14 жовтня будуть відкриті не всі станції швидкісного трамвая. За його словами, на декількох станціях ремонт пішохідних переходів, установку турнікетів і покриття металоконструкцій завершать пізніше.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне