RU
05.04.2013, 16:27

Зсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуації

Зсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуаціїЗсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуаціїЗсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуаціїЗсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуаціїЗсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуаціїЗсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуаціїЗсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуаціїЗсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуаціїЗсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуаціїЗсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуаціїЗсув на Подолі: кияни відмовляються від евакуації
Жителі елітної Воздвиженки в Подільському районі Києва не мають наміру переселятися в готель Київміськбуду, запропонований ним владою через зсув,  який загрожує їхнім домівкам біля Замкової гори.

Як повідомляє кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, за даними аварійних бригад, що працюють на місці зсуву грунту, з 16-ти сімей, які живуть в двох будинках, що перебувають під загрозою, виселилася лише одна. Інші жителі категорично відмовилися виселятися, хоча влада і переконує, що ця міра тимчасова.

Виїхати киян Київська міськадміністрація попросила вчора. Влада повідомляла, що це міра "для попередження всіх можливих ризиків". Фахівці Інституту Київпроект і спеціалізованого управління протизсувних робіт розроблять заходи для локалізації та ліквідації зсувних процесів. Було вирішено тимчасово відселити в готельний комплекс Київміськбуду 16 сімей, а в будинках перекрити газопостачання та встановити цілодобове чергування міліції для охорони майна жителів. Зараз правоохоронців біля проблемних будинків немає. На вулицях висять оголошення з проханням не паркуватися у дворах через загрозу сходження грунту.

Зсув на вулиці Воздвиженській зійшов на днях через інтенсивне танення снігу на Замковій горі, в декількох метрах від якої розташовані будинки № №1,3 і 5.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне