RU
03.09.2015, 13:41

Засіб проти кнопкодавів: Київрада отримала систему Рада-4

Засіб проти кнопкодавів: Київрада отримала систему Рада-4Засіб проти кнопкодавів: Київрада отримала систему Рада-4Засіб проти кнопкодавів: Київрада отримала систему Рада-4Засіб проти кнопкодавів: Київрада отримала систему Рада-4Засіб проти кнопкодавів: Київрада отримала систему Рада-4Засіб проти кнопкодавів: Київрада отримала систему Рада-4Засіб проти кнопкодавів: Київрада отримала систему Рада-4
У сесійній залі Київської міськради сьогодні відбулася презентація системи голосування "Рада-4" - перша в Україні система, що виключає можливість неперсонального голосування. При цьому депутатам буде заборонений доступ до Інтернету, але відкритий для користування сервіс ЛыгаЗакон.

Як повідомляє прес-служба КМДА, "Рада-4" передбачає використання пультів з планшетною системою. Для участі в голосуванні депутатам буде необхідно одночасно задіяти обидві руки. При цьому палець однієї руки повинен натискати на сенсорну кнопку, а палець другої руки - на кнопки голосування "за", "проти" або "утриматися". Тримати ці дві кнопки потрібно протягом усього часу голосування для зарахування голосу - 10 секунд. Таким чином проголосувати за іншого депутата буде фізично неможливо.

Нова система надає також додаткові можливості - наприклад, інформацію про всі рішення, результати голосування, порядок денний можна побачити на персональному моніторі, встановленому на кожному депутатському місці. Що також дозволяє істотно економити папір.

"Минулого року ми заплатили 12 млн грн бюджетних коштів за все в цілому. Всі закупівлі робилися за кордоном, а сама Рада-4 збиралася в Україні. Проводиться в Системі Рада-4 заборонений доступ до інтернету, окрім сервісу ЛігаЗакон. Однак хочу попередити, що вчора тільки половина депутатів була присутня на тестуванні нової системи, так що сьогодні, можливо, будуть траплятися казуси", - зазначив секретар Київради Олексій Резніков.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: Київрада
Популярне